logo strony obrazkidladzieci.com

KOLOROWANKI DLA DZIECI bajka SpongeBob (Kanciastoporty) - drukuj

Sponge Bob Kolorowanka z Gąbką
Obrazki dla dzieci SpongeBob 1 – jest żółtą zakręconą na maxa gąbką. Pracuje pod Tłustym Krabem gdzie robi najlepsze Kraboburgery w podwodnym mieście.
Sponge Bob Skalmar obrazek
Obrazki dla dzieci SpongeBob 2 – Skalmar to bliski sąsiad Kanciastoportego który wolałby go najlepiej nie oglądać. Kliknij i drukuj obrazki.
Sponge Bob lubi sport gra w piłkę
Obrazki dla dzieci SpongeBob 3 – Kanciastoporty jest bardzo energiczny, dlatego zapisał się do lokalnej drużyny. Teraz może po pracy kopać piłę aż wyczerpie nadmiar energii.
kolorowanka Sandy kumpela SpongeBoba
Obrazki dla dzieci SpongeBob 4 – Sandy urodziła się w Teksasie i jest wiewiórką. Nosi Akwalung aby muc mieszkać w oceanie. Jej dom to drzewo stojące wewnątrz szklanej kopuły. Kumpluje się ze SpongeBob
Kolorowanki Patryk SpongeBob drukuj
Kolorowanki dla dzieci SpongeBob 5 – Patryk jest różową rozgwiazdą o małym rozumku. Jednak nie jest to przeszkodą w kumplowaniu się ze SpongeBobem. Patryk i SpongeBob to najlepsi Kumple.
Kolorowanki wesoły Patryk Sponge Bob
Kolorowanki dla dzieci SpongeBob 6 – Patryk Rozgwiazda jest najlepszy w nierobieniu niczego. Wydrukuj kolorowankę.
Obrazki SpongeBob jednooki Plankton
Kolorowanki dla dzieci SpongeBob 7 – Plankton cały swój czas poświęca na znalezienie sposobu zdobycia tajnego przepisu na KraboBurgery Pana Kraba. Kolorowanka Plankton.
Patryk rusza do pracy SpongeBob
Kolorowanki dla dzieci SpongeBob 8 – Widocznie Patrykowi znudziło się Nic nie robienie. Na pewno będzie ciekawie. Pomaluj kolorowankę z Patrykiem przyjacielem Kanciastoportego.
SpongeBob i Pan Krab maluj malowanki
Kolorowanki dla dzieci SpongeBob 9 – Kanciastoporty pod Tłustym Krabem smaży Kraboburgery i trzeba przyznać jest w tym niezwykły. Po lewej to jego szef sknera samo życie.
kolorowanki Pan Krab szef SpongeBoba
Kolorowanki dla dzieci SpongeBob 10 – Pan Krab jest właścicielem knajpki sprzedającej KraboBurgery. Jako szef i krab to prawdziwy sknera który mógłby sprzedać własną matkę za kilka srebrników.


Podstrony: 1 - 1

<<poprzednia

1

 nastepny>>
Apycom jQuery Menus