logo strony obrazkidladzieci.com

KOLOROWANKI DLA DZIECI bajka KRAINA LODU (FROZEN) - drukuj

kolorowanka Kraina Lodu Anna
Kolorowanki dla dzieci Kraina Lodu – Anna to księżniczka królestwa Arendelle. Jest młodszą siostrą Elsy jej całkowitym przeciwieństwem. Wydrukuj obrazek dla dzieci Anna Frozen.
kolorowanki Kraina Lodu Elsa
Kolorowanki dla dzieci Kraina Lodu – na Księżniczce Elsie spoczywa wielka odpowiedzialność. Jako najstarsza córka króla to ona musi wziąć na siebie odpowiedzialność za Królestwo Arendelle.
kolorowanki Kraina Lodu Kristoff
Kristoff uwielbia życie na łonie natury. Mieszka w wysokich górach, gdzie zbiera lód i sprzedaje go królestwu Arendelle. Jest nieokrzesany, silny, twardo stąpa po ziemi i ma swój własny kodeks zasad,
kolorowanki Kraina Lodu Sven
Kolorowanki dla dzieci Kraina Lodu – Sven bliski towarzysz Kristoffa. Można powiedzieć że pilnuje aby Kristoff podejmował właściwe decyzje. Maluj obrazki dla dzieci.
kolorowanki Kraina Lodu Anna
Kolorowanki dla dzieci Kraina Lodu #5 – Anna to bardzo śliczna dziewczyna podobnie jak jej starsza siostra Elsa. Jest typem wolnego ducha. W życiu kieruje się sercem. Drukuj Maluj.
kolorowanki Kraina Lodu Olaf
Kolorowanki dla dzieci Kraina Lodu #6 – Bałwanek Olaf jest istotą ożywioną mocą mrozu. Przystępuje do ekipy ratunkowej i rusza na poszukiwania księżniczki Elsy. Drukuj obrazki dla dzieci.
obrazki dla dzieci Kraina Lodu
Kolorowanki dla dzieci Kraina Lodu #7 – Po wielu perypetiach i przygodach Kristoff i księżniczka Anna znaleźli wspólny język. Drukuj i Maluj obrazki dla dzieci Frozen.
kolorowanki Elsa i Anna siostry
Kolorowanki dla dzieci Kraina Lodu #8 – Elsa i Anna pod względem charakteru są jak woda i ogień lecz łączy ich siostrzana miłość której nic nie jest wstanie zagrozić.
obrazki dla dzieci Frozen Kristoff
Kolorowanki dla dzieci Kraina Lodu #9– Kristoff gdy był mały stracił swoich ukochanych rodziców. Został wychowany przez leśne Trolle. Jego przyjacielem jest renifer Sven.
kolorowanki Kraina Lodu Elsa na tronie
Kolorowanki dla dzieci Kraina Lodu #10 – Elsa znalazła schronienie na szczytach gór z dala od królestwa Arendelle i jego mieszkańców którzy nie rozumieli jej daru.


Podstrony: 1 - 1

<<poprzednia

1

 nastepny>>
Apycom jQuery Menus